20 sierpień 2017

Hostessy i modelki – twarz Twojej marki

Trendy
Jeśli jesteś artystą-fotografem i organizujesz profesjonalne sesje zdjęciowe lub pracujesz jako projektant mody i swoje niepowtarzalne kolekcje pokazujesz światu na najsłynniejszych w kraju lub na świecie pokazach mody musisz zadbać o twarz swojej marki. Tak samo powinieneś postępować jeśli jesteś prezesem lub dyrektorem dużego przedsiębiorstwa i często bierzesz udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, podczas których masz szansę nawiązać nowe znajomości, pozyskać nowych partnerów i klientów, a także zareklamować swoje produkty bądź usługi. Dlatego wynajęcie atrakcyjnych modelek lub hostess, które dopełnią dzieła i z klasą zaprezentują Twoją firmę wydaje się koniecznością.

Modelki wybiegowe i fotomodelki

Z profesjonalnymi fotomodelkami możesz mieć pewność, że każdą sesję zdjęciową będziesz mógł zaliczyć do udanych. Dziewczyny, które swobodnie czują się przed obiektywem stanowią klucz do udanego projektu fotograficznego. Natomiast modelki pracujące na co dzień na wybiegach doskonale zaprezentują Twoją kolekcję nawet na największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach modowych. Agencja hostess i agencja modelek -
 Papilio

Hostessy na targi i akcje promocyjne

Na targach wystawienniczych i wydarzeniach nastawionych na promocję liczy się przede wszystkim umiejętność przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów i kontrahentów, zdobycie ich przychylności, możliwość prezentacji, zapoznania się. Hostessy, które mają doświadczenie w zakresie promowania produktów, usług oraz samej marki z pewnością pomogą zwiększyć popularność firmy.

Hostessy na eventy, konferencje oraz imprezy firmowe

Uśmiechnięte, inteligentne, pełne wdzięku hostessy wspaniale zaprezentują firmę na wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach, a także imprezach firmowych i plenerowych. Wystarczy podać agencji hostess i modelek szczegółowe informacje na temat branży, samego przedsiębiorstwa, marki i rodzaju organizowanego wydarzenia, aby kandydatki zostały do niego dobrze dopasowane.

Hostessy tłumaczki

Hostessy, które dodatkowo mogą pełnić rolę tłumaczek są nieocenioną pomocą w sytuacji, wyjazdu na zagraniczne targi lub podczas spotkań z obcojęzycznymi kontrahentami.