Jak ubierają się hostessy?

Jest to jak najbardziej dobre pytanie, na które tak naprawdę ciężko udzielić odpowiedź. Przecież nikogo nie zadowoli raczej odpowiedź o treści „różnie”. Z całą pewnością hostessy są zazwyczaj ubrane bardzo ładnie i schludnie, po prostu ich ubiór bez najmniejszego cienia wątpliwości może się podobać. Zresztą byłoby dziwne, gdyby było inaczej – przecież jest nawet takie powiedzenie, że ładnemu we wszystkim ładnie. Są gusta i guściki, ale czy ktokolwiek z nas widział kiedyś mało atrakcyjną hostessę?

Wszystko zależy od sytuacji

Co innego promocja na targach książki, a co innego promocja napoju energetyzującego w supermarkecie. Co innego targi samochodowe, a co innego powiedzmy promocja nocnego klubu. W skrócie – to naprawdę zależy od sytuacji. Czasami hostessy są ubrane bardzo skąpo, czasami bardzo gustownie, a czasami wyglądają jak zwykłe dziewczyny z sąsiedztwa. Uogólniając – typowa hostessa wygląda bardzo ładnie, seksownie, odsłania swoje nogi oraz często odkrywa spory kawałek swojego biustu. Z całą pewnością jej ubiór jest często wyzywający, a już na pewno bardzo ładny, rzucający się w oczy, mogący się podobać. Generalnie ubranie hostessy jest dosyć kuse, jakieś swetry i długie jeansy odpadają z oczywistych powodów. Nie bez powodu mało atrakcyjna dziewczyna raczej nie powinna szukać pracy w charakterze hostessy.

Co jeszcze jest ważne?

Ważne jest chyba to, aby nigdy nie doszło do takiej sytuacji, w której hostessa reklamująca nasze produkty czy oprowadzająca gości na targach, najzwyczajniej w świecie była ubrana nieodpowiednio do sytuacji. To bardzo ważne, co do tego nie miejmy jakichkolwiek wątpliwości, aby ubiór był stosowny. Wiele zależy od rodzaju imprezy, od tego kto jest naszym głównym targetem. Przecież jeżeli w grę wchodzi promocja produktów w supermarketach, zbyt wyzywająco ubrana hostessa jest kiepską opcją, bo w supermarketach jest pełno dzieci oraz kobiet, które jakby nie patrzeć nie do końca przepadają za hostessami. Niekiedy bywają zazdrosne.